Radna tijela

Radna tijela Općinskog vijeća

Komisija za dodjelu javnih priznanja:

  • Tonči Baukpredsjednik
  • Marina Bratićčlan
  • Domagoj Vukovićčlan
  • Mirjana Škobaljčlan
  • Tihomir Zemunikčlan

Povjerenstvo za određivanje imena ulica i trgova na području općine Dugi Rat

  • Tomislav Vojnovićpredsjednik
  • Andrija Marasovićčlan
  • Mijo Petričevićčlan

Vijeće za davanje koncesijskih odobrenja na pomorskom dobru:

  • Tonči Vuković
  • Duje Bilanović
  • Danijela Čulić

Stožer za zaštitu i spašavanje:

R.br. Ime i prezime Dužnost u stožeru
1. LOVRE BILIĆ načelnik stožera – zamjenik općinskog načelnika
2. TONČI DINČIĆ član stožera – vođa sektora PP Omiš
3. SANJA LULIĆ član stožera – stručni suradnik za preventivno-planske i administrativne logističke poslove u PUZS Split
4. MARINA MARAS član stožera – predstavnik HCK GDCK Omiš
5. TOMISLAV DVORAČEK član stožera – predstavnik HGSS Stanice Split
6. IVO VUKOVIĆ član stožera – predstavnik Udruge privatnih brodara
7. JOŠKO BIJUKOVIĆ član stožera – voditelj tehničke službe u Vodovod d.o.o. Omiš
8. LEONARDO LJUBIČIĆ član stožera – direktor Peovice d.o.o. Omiš
9. DANIJEL ŠTAMBUK, dr. med. član stožera – voditelj Ispostave hitne medicine Omiš
10. PAVAO TOMIĆ član stožera – zapovjednik DVD Dalmacija Dugi Rat
11. MARKO KADIĆ, stuč.spec.ing.sec. član stožera – član zapovjedništva DVD Dalmacija
12. TONČI MIMICA član stožera – HEP DP Elektrodalmacija pogon Omiš

Mandatno povjerenstvo:

  • Domagoj Vuković – predsjednik
  • Frane Marčić – član
  • Tomislav Vojnović – član

Povjerenstvo za izbor i imenovanje:

  • Drago Klarić – predsjednik
  • Dino Ercegović – član
  • Mirjana Škobalj – član

Odbor za Statut i Poslovnik:

  • Jerolima Klafurić – predsjednik
  • Marin Škobalj – član
  • Domagoj Vuković – član

Socijalno vijeće:

  • Ante Banović
  • Drago Klarić
  • Jadran Čizmić
  • Ivan Rako
  • Sanja Vitaić
  • Marin Škobalj
  • Dijana Mimica

Upravno vijeće dječjeg vrtića Dugi Rat:

  • Matija Stipetić
  • Hrvoje Pastar
  • Jerolima Klafurić

Predstavnici Općine Dugi Rat u raznim tijelima i društvima:

  • Predstavnik u Skupštini trgovačkog društva „Vodovod“ d.o.o.:
    Frane Marčić
  • Predstavnik u Nadzornom odboru trgovačkog društva „Vodovod“ d.o.o.:
    Bernardin Petrić
  • Predstavnik u Skupštini trgovačkog društva „Peovica“ d.o.o.:
    Domagoj Vuković
  • Predstavnik u Nadzornom odboru trgovačkog društva „Peovica“ d.o.o.:
    Dino Ercegović

Predstavnik u Povjerenstvu za granice pomorskog dobra Splitsko-dalmatinske županije:

  • Domagoj Vuković

Promjenjivi član stručnog tijela za ocjenu ponuda za koncesije na pomorskom dobru na području Splitsko-dalmatinske županije:

  • Drago Klarić
Skip to content
Ova internet stranica osigurava digitalnu dostupnost osobama s invaliditetom. Neprestano poboljšavamo korisničko iskustvo za sve i primjenjujemo relevantne standarde pristupačnosti.